// Риштування модульні - застосування

Plettak

plettac FB
Плеттак > Риштування модульні - застосування

Риштування модульні - застосування

Огляд тільки кількох наших проектів з риштуванням модульним Плеттак дозволить Вам переконатися в практично необмежених можливостях їх застосування. Тим більше, що наші сертифіковані монтажники виконають складання конструкції будь-якої складності в найкоротший термін.
Вибір за вами.


Монтаж риштування модульного, висота 25 м

монтаж модульного риштування plettac assco
Монтаж та демонтаж модульного риштування plettac contur для проведення регламентних робіт на електроопорі високої напруги. Модульне риштування plettac contur найкраще підходить саме для таких об'єктів, що мають нестандартну форму та потребують встановлення робочих площадок на окремих висотах. Для даної опори була зібрана конструкція з модульного риштування об'ємом 670 кубічних метрів. Завдяки цій конструкції робітники мали комфортний доступ до всіх необхідних їм частин електро-опори та мали можливість виконати свою роботу у стислий термін.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ В ПЛЕТТАК і Ви ТАКОЖ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО НАШІ ПЕРЕВАГИ!

Промислове замовлення на оренду риштування Плеттак - 3000 м3

Замовлення на оренду модульного риштування Плеттак від кампанії Нібулон, місто Миколаїв.
Точний розрахунок кількості та розрахунок навантаження дозволили забезпечити швидке постачання і монтаж риштування Плеттак на одне з найбільших підприємств України - Нібулон.
Проста та легка технологія збирання риштування дозволила виконати збирання 30000 кубічних метрів за 5 днів бригадою з 6 чоловік. Монтаж виконувався в трюмі судна компанії Нібулон, що при доволі високій температурі повітря спричиняло певні складності.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ В ПЛЕТТАК і Ви ТАКОЖ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО НАШІ ПЕРЕВАГИ!
 

Відвантаження риштування plettac contur

відвантаження модульного риштування Плеттак
Виконано першу в 2019 році поставу системи модульного риштування plettac contur.
У комплект постачання входять приставні сходові марші для забезпечення комфортного переміщення персоналу і матеріалів по ярусах риштування. Загальний обсяг модульного риштування становить 2400 м3. Постачання риштування виконано на замовлення підприємства Нібулон, місто Миколаїв.
відвантаження риштування plettac contur

Монтаж конструкції риштування у Храмі 4000 м3, висота конструкції 42 м

Для внутрішнього оздоблення приміщення храму виконано складання конструкції риштувань на основі модульної системи altrad plettac contur. Монтаж конструкції був виконаний бригадою монтажників з 4 чоловік за 12 робочих днів.

 
встановлення риштування plettac contur
 

Розбирання будівельних риштувань в соборі Святої Софії 1250 м3, висота конструкції 18 м

Після завершення комплексу робіт з реставрації унікальних мозаїк, фресок і олійного живопису в Софійському соборі, завершено демонтаж будівельних лісів altrad plettac contur. Свята Софія до об'єднавчого Собору зі створення єдиної помісної православної церкви в Україні - готова!

 

Реставрація в соборі Святої Софії 1250 м3, висота конструкції 18 м

Монтаж модульного риштування altrad plettac contur для проведення реставрації Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, пам'ятки архітектури - Софійський собор.
Завдяки стійкої, надійної і найважливіше безпечної конструкції риштування ПЛЕТТАК реставратори мають можливість працювати над відновленням мозаїк і фресок ХІ століття.

 

Монтаж риштування для заміни статуї ангела на шпилі храму, Київ

Для виконання завдання по заміні статуї ангела на шпилі "Київського українського храму" на Софійській Борщагівці, фахівці Плеттак розробили надійну та безпечну конструкцію з будівельного риштування plettac contur та підйомника з робочою платформою scanclimber SC1300.
На першій стадії було змонтовано підйомник, який піднімав персонал і матеріали на висоту 15 метрів. Потім збиралася конструкція з будівельного риштування висотою 30 метрів, що складалася із спеціального майданчику для завантаження та вивантаження матеріалів і персоналу на підйомник і, власне, конструкції для заміни самої статуї. Збірка риштування ускладнювалась наявністю на даху храму утеплюваного покриття, яке не можна було пошкодити. Потім був поновлений монтаж підйомника до висоти 30 метрів від рівня землі. При цьому кріплення підйомника було виконано безпосередньо до конструкції будівельного риштування, що дозволило зберегти фасад храму від ушкоджень.
Великий досвід виконання таких складних робіт дозволив нашим спеціалістам виконати замовлення по заміні статуї ангела за 10 робочих днів. Замовник залишився задоволеним як терміном так і якістю робіт.

 

Опора ЛЕП / 600 м2, висота конструкції 18 м

 

Монтаж модульного риштування altrad plettac contur для обслуговування опори лінії високої напруги.
Конструкція зібрана без кріплення до самої опори.
Для зручності проведення робіт конструкція з риштування містить спеціальні виносні майданчики.
 

Церква / риштування: 4800 м2, висота 44 м

 

Монтаж конструкції будівельного риштування plettac contur забезпечив будівельникам комфортні умови для роботи по всій площі фасаду одночасно.
 

Собор Св. Володимира / риштування: 4500 м2, висота 20 м

 

Монтаж конструкції риштування plettac contur для розпису стін та бань всередині собору. Конструкція була зібрана без жодного кріплення до стін! Конструкція повністю повторювала внутрішній контур собору, що забезпечило максимально зручні умови для роботи реставраторів.
 

Житловий будинок / риштування: 3800 м2, висота 40 м

 

Для влаштування міжкорпусного переходу багатоповерхівки на висоті 40 м була зібрана конструкція з риштування plettac contur.
 

Церква Св.Ольги / риштування: 3750 м2, висота 62 м

 

Монтаж будівельного риштування plettac contur для розпису стін і бань в приміщенні церкви. Конструкція зібрана без кріплення до стін.
 

Опора ЛЕП / риштування: 1500 м3, висота 18 м

 

Монтаж риштування plettac contur для проведення ремонтних робіт на опорі ЛЕП.
 
 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс