// Ремонт і обслуговування будівельних підйомників, м. Київ
plettac FB
b_200_0_16777215_00_images_services_repair_service_3bf.png b_200_0_16777215_00_images_services_repair_service_1bf.png
Плеттак > Послуги > Ремонт підйомників

Ремонт і обслуговування підйомників

Підйомники потребують періодичного обслуговування та ремонту: контроль стану підйомного устаткування і перевірка працездатності систем управління і безпеки, заміна шестерень рейкового механізму та інші.
Сервісне обслуговування особливо актуально для конструкцій, які експлуатуються в складних умовах. Наприклад, підйомники що використовуються для роботи на висоті 100 м і більше або в умовах агресивного середовища (хімічна і нафтогазова промисловість).
Сервісні фахівці Плеттак обслуговують підйомне устаткування як на об'єкті замовника, так і на складах в період його зберігання. Перебуваючи в тісному контакті з фірмами-виробниками, наші фахівці володіють всіма необхідними навичками та досвідом, а також запчастинами для обслуговування і ремонту підйомників.
До установки конструкції підйомника фахівці Плеттак виконують проектні роботи і випробування. На цій стадії проводиться дослідження ґрунту, підбір місця установки і перевірка працездатності підйомника.
Маючи, достатній досвід сервісного обслуговування та ремонту підйомників власного парку, Плеттак пропонує свої послуги іншим фірмам, які у своїй діяльності використовують підйомники.

Скористайтеся сервісом ПЛЕТТАК і Ваша техніка завжди буде в робочому стані.


Замовлення на ремонт і обслуговування підйомника

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс