// Оренда риштувань будівельних
plettac FB
 
аренда лесов plettac contur передача в аренду фасадных лесов plettac SL фасадные леса plettac SL в аренде аренда лесов plettac SL прокат фасадных лесов plettac SL фасадные леса в аренде аренда лесов фасадных plettac SL фасадные леса леса plettac SL в аренде
Плеттак > Послуги > Оренда риштування

Оренда риштування

Якщо Вам негайно потрібні риштування – оренда від Плеттак стане найкращим рішенням. Ця послуга дозволяє нашим клієнтам використовувати передові Європейські технології за вигідною ціною. Укладаючи договір з Плеттак, Ви отримуєте можливість використовувати надійне сучасне і, найголовніше за все, безпечне обладнання.
Наші фахівці запропонують вам економічно вигідну систему риштування, розрахують схему і статичні навантаження конструкції відповідно до ваших умов оренди . Оренда риштування Плеттак – це вигідний та ефективний підхід.

Оренда якісного обладнання на комфортних умовах вирішить Ваші задачі!

На складах Плеттак є достатня кількість елементів риштування для задоволення потребами проектів будь якої складності та сфери діяльності. Оренда риштування цілком реально може відбуватися в дуже великих обсягах, незважаючи на тип об'єкту й специфіку застосування.
Всі системи риштування Плеттак мають необхідні сертифікати та дозволи для використання в Європі, в тому числі і в Україні. То ж, якщо оренда риштування (Київ) – те, в чому Ви зацікавлені, звертайтесь до Плеттак!

Оренда риштування ціни

Оренда риштування ціна якого відповідає європейським стандартам якості обладнання і якості послуг для наших клієнтів. Точний розрахунок статичного навантаження і оптимальний підбір елементів дозволяють  отримати саме той набір елементів, який дійсно вам необхідний для роботи. Це дозволить вам заощадити ваш час і гроші. Вам не доведеться що-небудь доробляти, оскільки ви отримуєте в оренду повністю готову до експлуатації конструкцію риштування.
Вартість оренди риштування складається з комплексу розрахункових параметрів, тому наводимо мінімальну ціну: 0,03 € за 1 м2 на добу.

 

Зараз Ви можете замовити в оренду такі підйомники

Оренда - передові технології за доступну ціну

Підйомники щоглові - огляд конструкцій

 

Акції на будівельне риштовання застосування риштовання Плеттак Оформити замовлення на риштування Плеттак повідомлення про фірму Плеттак

Замовлення на оренду риштування і піднімачів

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс