// Оренда тимчасових приміщень
plettac FB
Плеттак > Послуги > Оренда тентів

Оренда тентових приміщень

Пропонуємо нашим замовникам додаткову послугу: Оренда тентових приміщень. Ці приміщення можна використовувати для тимчасового зберігання будівельних матеріалів та інструментів. 

Ці тентові споруди можна встановлювати безпосередньо на будівельному майданчику. Після завершення робіт на обєкті тимчасові приміщення демонтують і вивозять. Вам немає потреби у складуванні та зберіганні цих споруд. Трансортування та встановлення тентових приміщень Ви можете замовити в Плеттак і наші робітники виконають всі необхідні роботи на вашому майданчику.
Встановлення тентової конструкції виконується у відповідності з рекомендаціями технічної документації. Виконання цих рекомендацій забезпечує надійність конструкції і її безпеку експлуатації. Такий монтаж мають виконувати виключно фахівці, які пройшли спеціальну підготовку та отримали дозвіл на такі роботи.
Замовлення тимчасових приміщень в Плеттак економить Ваш час і витрати на їх встановлення та зберігання. Власна служба логістики дозволяє нам точно виконувати план постачання конструкцій на об'єкт.

Якщо у вас є сумніви у виборі потрібної вам конструкції або її планування, ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які із задоволенням допоможуть Вам. 

Зараз для оренди доступні такі тентові конструкції

тентове приміщення Big Tent 30x25 м
Павільйон Big (Шир. 30м / Дов. 25м)
тентове приміщення Big Tent 20x50 м
Павільйон Big (Шир. 20м / Дов. 50м)
 
тентове приміщення Party Holiday Tent 10x30 м
Павільйон Party Holiday (Шир. 10м / Дов. 30м)
тентове приміщення Party Highlight Tent 5x5 м
Павільйон Party Highlight (Шир. 5м / Дов. 5м)
 
тентове приміщення Party Tent 3x4 м
Павільйон Party Holiday (Шир. 3м / Дов. 4м)
тентовий намет SAS 34 5.65x6x1.6 м
Намет SAS 34 (Ш 5,65м / Д 6м / В 1,7м)
 

Більше інформації стосовно конструкції тентового приміщення ви можете отримати перейшовши за посилання до кожного зображення.
Зовнішній вигляд павільйону може не відповідати тому що представлений на зображенні. Тому всі питання стосовно стін, дверей та вікон, а також умови оренди ви можете дізнатися безпосередньо у нашого менеджера, зателефонував по вказаним на сайті номерам.


Замовлення на оренду тентової конструкції

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс