// Послуги будівельного риштування та підйомників, plettac
plettac FB
склад Плеттак / Plettaс warehouse
Плеттак > Послуги

Оренда, монтаж і сервіс з одних рук

Складність архітектурних завдань перед будівельниками постійно зростає. Їх вирішення можливе завдяки застосуванню стійкого і безпечного будівельного обладнання. Але його придбання може потребувати немалих витрат.

Оренда риштовання та підйомників дозволяє значно зменшити витрати. Ви збережете кошти і забудете про витрати на складування, зберігання  і охорону обладнання коли воно не використовується. Крім того, підйомники повинні регулярно проходити обслуговування. Ця договірна опція дозволить вам  позбутися витрат на утримання фахівців та закупівлю запчастин.
Також ми проводимо розрахунки конструкції та навантаження риштування. Це дозволить Вам отримати збалансовану за всіма показниками конструкцію.

Якщо вам потрібно тимчасове приміщення для складу, обо тимчасові робочі приміщення, то можете орендувати тентовий павільйон. Ми доставимо і змонтуємого конструкцію на вашому майданчику. Спробуйте орендувати тентове приміщення і ви відчуєте наскільки це вигідно. 

Всі монтажні роботи пов'язані з безпекою і їх мають виконувати спеціалісти. Такі працівники є в Плеттак.

Підсумуємо: комплексні послуги на оренду, монтаж та сервіс риштування і підйомників Ви отримуєте за єдиним договором з Плеттак. Це дасть Вам можливість заощадити кошти і час на пошук сторонніх виконавців.

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс