// Послуги будівельного риштування та підйомників, plettac
plettac FB
склад Плеттак / Plettaс warehouse
Плеттак > Послуги

Оренда, монтаж і сервіс з одних рук

Складність сучасних архітектурних завдань, що пред'являються будівельникам постійно зростає. І рішення їх стало можливим завдяки застосуванню міцних гнучких і найголовніше безпечного будівельного риштування і підйомників. Але слід зазначити, що покупка цих конструкцій і машин часто представляє складності і для великої фірми.

Плеттак дозволяє значно знизити витрати, надаючи оренду будівельного риштовання та підйомників. Ви збережете грошові засоби, відмовившись від покупки дорогого устаткування, і значно виграєте не втрачаючи кошти на складування і зберігання обладнання на складі в період коли воно не використовується. Не слід забувати, що всі підйомники повинні регулярно проходити обслуговування. Ця опція входить в наші договірні зобов'язання перед клієнтом, а це дозволить вам зменшити витрати ще й на утримання фахівців та закупівлю запчастин.
Також у комплекс наших послуг входять розрахунок кількості елементів лісів та розрахунки статичного навантаження. Ще одна перевага, яка дозволить Вам економно витрачати кошти, отримуючи в оренду максимально збалансовану за всіма показниками конструкцію.

Оскільки всі монтажні роботи з нашим обладнанням пов'язані з безпекою, необхідно, щоб такі роботи виконували спеціально навчені монтажники. Тільки такі спеціалізовані працівники є у нас.

Підсумуємо наші доводи: комплексні послуги на оренду, монтаж та сервіс риштування і підйомників Ви отримуєте від нас за єдиним договором. Це дасть Вам можливість заощадити кошти і час на пошук сторонніх виконавців і домовлятися з кожним з окремо.

 

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс