// Переваги

Plettak

plettac FB
b_200_0_16777215_00_images_Firma_firma_1bf.png
Плеттак > Фірма > Переваги

Переваги "Плеттак"

Двадцять п'ять років по тому - в далекому 1997 - коли ми тільки починали, в країні були відсутні не тільки системи риштування європейського рівня, а й поняття такого не існувало. А саме системи забезпечують можливість збирати з них конструкції для будівель будь-якої форми і призначення. Система - це широкий асортимент елементів, що дозволяє збирати не тільки будівельне риштовання, а й подіум, сцени, трибуни, сходи. Завдяки цьому риштування plettac assco з успіхом застосовуються в багатьох сферах діяльності.
Наші системи риштовання відрізняють точність виготовлення, міцність і зносостійкість, завдяки використанню високотехнологічних процесів виробництва і гарячого цинкування.

Для вмілого використання всіх переваг систем plettac assco необхідно мати фахівців, які проходять спеціальні тренінги та навчальні курси. Це дозволяє їм на практиці використовувати всю гнучкість нашого риштування, забезпечуючи максимальний комфорт і безпеку для тих хто експлуатує ці конструкції.

Однак, не завжди рентабельно і практично використовувати саме риштування. У багатьох випадках кориснішим є підйомне устаткування. Інженери Плеттак давно прийшли до висновку, що для доставки вантажів і людей на робочі місця, що знаходяться на висоті, економніше (і за витратами і за часом) застосовувати не сходи і крани, а саме підйомник. Він легко управляється з кабіни / платформи або дистанційно з пульта і забезпечує швидке і легке завантаження і вивантаження матеріалів і персоналу. Підйомник з висотою роботи більше 100 м і обслуговується власними силами без необхідності утримувати для цього окремий штат.
Застосування на одній ділянці одночасно риштування і підйомника - це ідеальне поєднання, що дозволяє прискорити виробничий процес і зберегти час і кошти.

Все це вам може надати Плеттак - один виконавець і один договір. Такі замовлення користуються все більшою популярністю і заохочуються нами у вигляді значних знижок на оренду і монтаж. Також в рамках такої угоди клієнт отримує сервіс підйомників, в тому числі і ремонт.

Ми привели вам основні переваги заради яких багато клієнтів працюють з Плеттак. Плеттак пропонує довгострокове співробітництво на професійному рівні і за стабільними цінами.

Переваги співпраці з нами

  • Системи риштування і підйомники європейської якості;
  • Продаж, оренда та монтаж від одного постачальника;
  • Сервісне обслуговування та ремонт на об'єкті замовника;
  • Прямі поставки із заводу-виробника;
  • Регіональні партнери в областях;
  • Доступні ціни та висока якість послуг.
 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс