// Новини

Plettak

plettac FB
Плеттак > Новини

Гарячі новини

 

Будівельникам, що готуються до вступу до ЄС

Будівельні риштування — це невід'ємний елемент у сучасному будівництві. Вони представляють собою металеві або дерев'яні конструкції, які служать для підтримки робочих площадок, забезпечуючи безпеку та стабільність під час будівельних робіт.

По-перше, будівельні риштування дозволяють робітникам безпечно виконувати роботи на висоті. Вони надають стійку платформу для робітників та інструментів, мінімізуючи ризики падіння та інших виробничих травм.
По-друге, завдяки будівельним риштуванням можливе ефективне використання робочого простору. Вони дозволяють працювати на різних рівнях будівельного об'єкта одночасно, що прискорює процес будівництва та підвищує його продуктивність.
Крім того, будівельні риштування сприяють економії часу та ресурсів. Вони легко збираються та розбираються, що дозволяє швидко адаптуватися до змінних умов будівництва та використовувати їх на різних об'єктах.

Отже, будівельні риштування відіграють важливу роль у сучасній будівельній промисловості, забезпечуючи безпеку, ефективність та економічність будівельних процесів. Вони є невід'ємним елементом кожного будівельного об'єкта та сприяють успішному та якісному виконанню будівельних робіт.

 

Запрошуємо відвідати будівельну виставку EnterBuildExpo 2023
запрошення на виставку з будівельного риштування

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд та підписати довготривалі договори за найкращими умовами та спеціальними пропозиціями, які будуть діяти впродовж цих чудових днів!

МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР (МВЦ), КИЇВ, БРОВАРСЬКИЙ ПР-Т, 15. Павільйон №1 з 9 по 11 березня 2023 (з 10.00 - 17.30)

Більш детально за телефоном +38 (044) 364 9304 або 38 050 3539034.ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ПЛЕТТАК!

 

Запрошуємо відвідати ?????-????
запрошення на виставку з будівельного риштування
Запрошуємо Вас відвідати стенд наших партнерів ?????? ??????? ????? ???? (Зала ??, стенд ???) на виставці ?????-????, яка відбудеться у Мюнхені ??-?? жовтня ???? року!
ТОВ "ПЛЕТТАК" з 1997 року надає послуги з продажу та оренди будівельного риштування ALTRAD plettac assco GmbH в Україні та виконує монтажні роботи.
Більш детально за телефоном +38 (044) 364 93 04 або 38 050 353 90 34.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ПЛЕТТАК!
 

 

Працюємо над відновленням України!

встановлення підйомника на будмайданчику
Монтажна бригада Плеттак встановила підіймач PT2000TD на житловому будинку. Вантажність 2000 кг, висота підйому 50 метрів.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ПЛЕТТАК!
 

Запрошуємо відвідати ?????-????

запрошення на виставку з будівельного риштування
Запрошуємо Вас відвідати стенд наших партнерів ?????? ??????? ????? ???? (Зала ??, стенд ???) на виставці ?????-????, яка відбудеться у Мюнхені ??-?? жовтня ???? року!
ТОВ "ПЛЕТТАК" з 1997 року надає послуги з продажу та оренди будівельного риштування ALTRAD plettac assco GmbH в Україні та виконує монтажні роботи.
Більш детально за телефоном +38 (044) 364 93 04 або 38 050 353 90 34.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ПЛЕТТАК!
 

Відгук від "УК НЕРУХОМІСТЬ КИЇВ"

відгук за послуги по риштуванням будівельним
Відгук за надання послуг по оренді будівельного риштування Плеттак.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ ПЛЕТТАК!
 

Встановлення підйомника (підіймача) geda1500 z/zp, робоча висота 30 м

встановлення будівельного підйомника на об
Для вивантаження сміття з приміщення, що постраждало в результаті бойових дій, встановлений підіймач з робочою висотою 30 м. Роботи виконані за 2 робочих зміни бригадою монтажників з 3 спеціалістів.
ЗАМОВЛЯЙТЕ ПІДІЙМАЧІ в ПЛЕТТАК!
 

Встановлення риштування на виробництві 500 м кубічних

встановлення риштування на виробництві
Для проведення технічного оснащення цеху було встановлено риштування SL 70 в обсязі 500 м кубічних. Роботи виконані за два робочих дні бригадою монтажників з трьох робітників.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ в ПЛЕТТАК!
 

Поставка на склад тимчасових огорож М300

нова поставка тимчасових огорож М300
Нова поставка - 3 серпня 2021 року - тимчасових огорож М300 загальною довжиною понад 2000 метрів вже на складі ПЛЕТТАК. Товар чекає ваших замовлень і готовий до вивантаження вже зараз.
більше інформації про наші тимчасові огорожі в розділі МОБІЛЬНІ ОГОРОЖІ.

ЗАМОВЛЯЙТЕ тимчасові огорожі в ПЛЕТТАК!
 

Встановлення та оренда риштування на вежі електроопори, обсяг риштування 700 кубічних метрів

риштування Плеттак на вежі лінії високого струму
Встановлено 700 кубічних метрів модульного риштування plettac contur на вежу електроопори для встановлення ізоляторів для забезпечення стабільної і безперебійної подачі електроенергії до помешкань одного з районів міста Києва.

ЗАМОВЛЯЙТЕ МОНТАЖ, ОРЕНДУ і ОБСЛУГОВУВАННЯ РИШТУВАННЯ ПЛЕТТАК!
 

Встановлення риштування в Софіївському соборі, об'єм 896 кубічних метрів

реконструкція розпису Софіївського собору
Продовжується реконструкції розпису Собору Святої Софії у Києві. Для цієї події зведена нова конструкція модульного риштування висотою 16 метрів. Саме риштування Плеттак забезпечують не тільки необхідний рівень безпеки роботи на висоті але і зручність переміщення працівників по самій конструкції.

ЗАМОВЛЯЙТЕ МОНТАЖ, ОРЕНДУ і ОБСЛУГОВУВАННЯ РИШТУВАННЯ ПЛЕТТАК!
 

Коронавірус не стане на заваді нашої співпраці!

епідемія завершиться, та Бізнес залишиться
Нам всім добре відоме становище в Україні та і в цілому світі у зв'язку з пандемією коронавірусу. Ми - працівники ПЛЕТТАК приймаємо всі можливі засоби перестороги щоб уникнути зараження коронавірусом. Частина працівників було відправлено у чергову відпустку, частину переведено на дистанційний спосіб роботи. Та наявність дійсних Договорів зобов'язує нас виконувати взяті на себе зобов'язання. Тому мінімальна кількість співробітників в черговому режимі виконують свої обов'язки безпосередньо на робочому місці. При цьому вони також виконують всі необхідні засоби щоб зменшити до мінімуму можливість зараження: пересуваються по місту власним автотранспортом, використовують медичні маски і рукавички та дотримуються безпечної відстані у спілкуванні. Використовуються антисептичні засоби.
МИ МАЄМО ПОВІДОМИТИ ВСІХ НАШИХ КЛІЄНТІВ ЩО НЕ ЗАЛИШИМО ЇХ НАОДИНЦІ І БУДЕМО І НАДАЛІ В МЕЖАХ МОЖЛИВОГО ВИКОНУВАТИ СВОЇ ДОГОВІРНІ ОБОВ'ЯЗКИ. ВИ МОЖЕТЕ БУТИ ВПЕВНЕНІ, ЩО МИ ЯК РАНІШЕ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ ВАМ У ВИРІШЕННІ ВАШИХ ПРОЕКТІВ!

Техобслуговування підйомника, висота 40 м, навантаження 2000 кг

обслуговування підіймачів будівельних
Проведення періодичного технічного обслуговування щоглового вантажно-пасажирського підйомника. Обслуговування підіймача SC2032F-D проводилося на одному з промислових підприємств України. На фотографії ви можете бачити в яких тяжких умовах проходить експлуатація підйомника. Тому, регулярне проведення його технічного обслуговування забезпечує безперебійну і надійну роботу вантажно-пасажирського підіймача.
Запрошуємо вас на сайт plettac.ua де ви можете замовити обслуговування свого підіймача.
ЗАМОВЛЯЙТЕ МОНТАЖ, ОРЕНДУ і ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДІЙМАЧІВ в ПЛЕТТАК!

Монтаж риштування модульного, висота 25 м

монтаж модульного риштування plettac assco
Монтаж та демонтаж модульного риштування plettac contur для проведення регламентних робіт на електроопорі високої напруги. Модульне риштування plettac contur найкраще підходить саме для таких об'єктів, що мають нестандартну форму та потребують встановлення робочих площадок на окремих висотах. Для даної опори була зібрана конструкція з модульного риштування об'ємом 670 кубічних метрів. Завдяки цій конструкції робітники мали комфортний доступ до всіх необхідних їм частин електро-опори та мали можливість виконати свою роботу у стислий термін.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ В ПЛЕТТАК і Ви ТАКОЖ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО НАШІ ПЕРЕВАГИ!

Монтаж будівельних підіймачів, висота 35 м

монтаж підіймачів SC4000 і PT2000
Наші щоглові підйомники відмінно поєднуються з нашим риштуванням. На відео ви можете побачити застосування підйомників (SC4000 і PT2000 з навантаженням 2 т кожен) і риштування ПЛЕТТАК одночасно. Вартість оренди підіймачів значно менше вартості оренди крана.
Крім того, завдяки нашому сервісному обслуговуванню при оренді підйомника у вас завжди знаходяться в робочому стані. За вашим бажанням ми проводимо курс навчання з управління підіймачем і ви будете мати свого працівника в якості оператора. Це дозволить вам значно скоротити витрати на залучення професійного фахівця.
Варто відзначити, що раніше на цьому об'єкті монтажна бригада Плеттак встановила 4500 квадратних метрів будівельного риштування.
ЗАМОВЛЯЙТЕ МОНТАЖ і ОРЕНДУ ПІДІЙМАЧІВ в ПЛЕТТАК!

Монтаж павільйону - площа 100 м2

монтаж павільйону ТЕНТ ПЛЕТТАК
ПЛЕТТАК встановила у ТЦ Ocean Plaza павільйон для проведення робіт по облаштуванню торговельної площі. Мета цього заходу - відокремити робочу зону від відвідувачів центру.
Павільйон наданий фірмою ТЕНТ ПЛЕТТАК (www.tent-plettac.com). Вона надає в оренду і пропонує продаж різних конструкцій тентів (павільйонів) в залежності від призначення.
Якщо у вас вже є тентові конструкції, то ПЛЕТТАК виконає монтаж в потрібному для вас місці.
ЗАМОВЛЯЙТЕ МОНТАЖ ПАВІЛЬЙОНІВ (ТЕНТІВ) В ПЛЕТТАК!

Промислове замовлення на оренду риштування Плеттак - 3000 м3<

View the embedded image gallery online at:
https://plettac.ua/uk/news#sigProId3483e39d38
Замовлення на оренду модульного риштування Плеттак від кампанії Нібулон, місто Миколаїв.
Точний розрахунок кількості та розрахунок навантаження дозволили забезпечити швидке постачання і монтаж риштування Плеттак на одне з найбільших підприємств України - Нібулон.
Проста та легка технологія збирання риштування дозволила виконати збирання 3000 кубічних метрів за 5 днів бригадою з 6 чоловік. Монтаж виконувався в трюмі судна компанії Нібулон, що при доволі високій температурі повітря спричиняло певні складності.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ В ПЛЕТТАК і Ви ТАКОЖ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО НАШІ ПЕРЕВАГИ!
 

Огорожа М300 від Плеттак - 70 м

View the embedded image gallery online at:
https://plettac.ua/uk/news#sigProId7d403aa953
Постачання огорожі HERAS M300 на об'єкт по вулиці Володимирській для встановлення і використання будівельного риштування.
Проста і легка технологія перестановки огорожі М300 дозволяє швидко розмежовувати робочу зону від пішохідної зони. Це надзвичайно практично і гарантує безпеку пішоходів.
ЗАМОВЛЯЙТЕ ОГОРОЖІ В ПЛЕТТАК і ВИ ТАКОЖ ЗМОЖЕТЕ ЛЕГКО РЕГУЛЮВАТИ РОБОЧУ ЗОНУ НА ДІЛЯНЦІ.
 

Оренда та монтаж риштування на даху будівлі - 300 м2

View the embedded image gallery online at:
https://plettac.ua/uk/news#sigProIdbef3741dd4
Виконання монтажу будівельного риштування на двосхилому даху будівлі (для ремонту покрівлі) не створила проблем для наших монтажників. Чому? Тому, що в даному випадку необхідно було використовувати "похилі" підстави для риштування (дивіться на фото). І ще - наявність маніпулятора на машині з якою були доставлені риштування дозволило виконати вивантаження безпосередньо на дах будівлі.
ЗАМОВЛЯЙТЕ БУДІВЕЛЬНЕ РИШТУВАННЯ В ПЛЕТТАК і ВИ ТАКОЖ зможемо використовувати НАШІ ПЕРЕВАГИ!
 

Оренда риштування Плеттак - 2500 м2

оренда фасадного риштування Плеттак
Чергове замовлення на оренду риштування ПЛЕТТАК - загальна площа риштування 2500 квадратних метрів.
Після розрахунку замовлення та укладення договору виконується доставляння риштування на об'єкт замовника. Розвантаження риштування виконується власним маніпулятором, що дозволяє заощадити кошти на використанні крану.
Технологія збирання риштування Плеттак доволі проста і зрозуміла, тому замовник може виконувати монтаж самостійно при наявності певного досвіду. При більш складних умовах монтажу замовник може скористатися послугами Плеттак.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ В ПЛЕТТАК І МИ ПОЗБАВИМО ВАС ЗАЙВОГО КЛОПОТУ!

Послуги по підіймачам від Плеттак

оренда підіймачів Плеттак
Вже півтора роки триває оренда двощоглового підіймача. ПЛЕТТАК самостійно встановила цей підіймач і весь час оренди провадить сервісне обслуговування цього підіймача - так само як і віх інших наших підіймачів, що знаходяться в оренді. Цим ми і вирізняємося від інших компаній - тим, що надаємо комплексні послуги стосовно підіймачів: Продаж, Оренда, Доставляння, Монтаж та Сервісне обслуговування техніки на майданчику клієнта.
Замовляйте послуги ПЛЕТТАК і ви не будете мати ніяких складнощів у використанні наших підіймачів.

Турбота про наших клієнтів

новий рівень послуг від ПЛЕТТАК в роботі
Тепер якщо ви замовляєте оренду риштування чи підіймача ПЛЕТТАК ви має можливість замовити тимчасову огорожу будівельного майданчику. Ваше замовлення буде доставлено і розвантажено безпосередньо на будівельному майданчику. Якщо вам потрібно швидко і якісно виконати монтаж риштування чи підіймача - наші монтажники виконають цю роботу якісно і швидко.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ і ПІДІЙМАЧІ в ПЛЕТТАК і ви переконаєтесь що працювати з нами справді вигідно.

Мобільна огорожа М300 від Плеттак

огорожі секційні М300 від ПЛЕТТАК
Пропонуємо мобільні огорожі М300, що було отримано 15 липня з Нідерландів. Оцинкований матеріал не залишає жодного гострого місця на рамі та панелі. Огорожа безпечна для ваших рук. Використовувана технологія виробництва є найбільш екологічно чистим методом, який тільки но доступний сьогодні. Низька вага робить цю огорожу доступною для встановлення однією людиною.
Технічні характеристики
Ширина секції: 3500 мм
Висота секції: 2000 мм
Матеріал секції: сталь
Висота комірки: 250 мм
Ширина комірки: 100 мм
Ціна - найнижча в Україні! ЗАМОВЛЯЙТЕ ОГОРОЖІ В ПЛЕТТАК!

Оренда фасадного риштування Плеттак, 450 м2

View the embedded image gallery online at:
https://plettac.ua/uk/news#sigProIdd80435a73b
Передано в оренду будівельне фасадне риштування plettac SL. Фасадне риштування використовуються для ремонтних робіт на фасаді будівлі посольства Австрії.
Загальний обсяг конструкції складає 450 квадратних метрів.
Технологія складання фасадного риштування Плеттак настільки проста і логічна, що монтаж може виконуватися силами самого орендаря.
На більш складних ділянках необхідно використовувати професійні бригади монтажників які надає Плеттак.
 

Новий транспорт ПЛЕТТАК

новий транспорт ПЛЕТТАК
Вітаємо вас наші сьогоднішні та майбутні клієнти. Тепер ви можете легко виокремити транспорт ПЛЕТТАК від багатьох інших постачальників послуг по будівельним риштуванням і підіймачам.
новий транспорт - нова якість обслуговування

Сходові марші алюмінієві

сходові марші з будівельного риштування Плеттак
Пропонуємо сходові марші з елементів риштування ПЛЕТТАК.
Сходи можуть використовуватися для підйому на риштування або разом з конструкціями сцен і трибун. Ці сходи також можна використовувати для забезпечення доступу на дах або в якості пожежних сходів.
Ви також можете використовувати сходові марші для інших цілей з метою швидкого і зручного доступу на висотний об'єкт.
сходові марші алюмінієві Плеттак

Продовження монтажу риштування plettac SL, 3000 м2 (всього 4800)

оренда будівельного риштування Плеттак
Поновлення монтажу будівельного риштування plettac SL під фасадні роботи на нежилому будинку по вул. Московській. Зараз встановлено більше 3000 квадратних метрів. Надалі площа конструкції буде збільшена до 4800 м2.
На відео видно як виконується монтаж риштування з використанням електролебідки для подачі матеріалу на верхній ярус. Це дозволяє значно скоротити час монтажу і кількість робітників, а значить скоротити матеріальні витрати.

Початок монтажу фасадного риштування plettac SL, 700 м2

монтаж фасадного риштування Плеттак
Почато монтаж будівельного риштування plettac SL для проведення фасадних робіт на нежитловому будинку по вулиці Московська. На сьогодні вже змонтовано 700 квадратних метрів. В майбутньому площина конструкції буде збільшена до 4000 квадратних метрів.
На відео помітно що монтаж риштування проводиться безпосередньо "з коліс": це стало можливо завдяки простій і логічній технології монтажу будівельного риштування Плеттак.
риштування будівельне монтаж Плеттак

Оренда риштування Плеттак, 10000 м2

View the embedded image gallery online at:
https://plettac.ua/uk/news#sigProIdffbe1b7ba5
Видано в оренду будівельне риштування фасадне plettac SL. Риштування використовується для проведення фасадних робіт на будівельних майданчиках забудовника.
Загальний обсяг риштування переданого в оренду складає 10000 квадратних метрів.
Важливо! Монтаж риштування виконано силами самого орендаря. Навіть при наявності деяких труднощів при складанні конструкції, маємо запевнити, що на нескладних фасадах орендарі можуть використовувати власні сили при наявності певного досвіду у складанні риштування.
В інших випадках необхідно використовувати професійні бригади монтажників які надає Плеттак.
риштування оренда Плеттак

Оренда риштування Плеттак, 1000 м2

оренда будівельного риштування Плеттак
Передано в оренду будівельне риштування фасадне plettac SL нашому представникові в місті Одеса.
Нижче ми наводимо цитату з цієї події з фейсбук сторінки замовника:
Роботи по реконструкції облицювання обеліску Крила перемоги завершені! Ми вдячні всім, хто взяв участь в реалізації даного проекту:
- Службі замовника КП "Сервісний центр";
- Представництву італійського заводу Laminam;
- Компанії ПЛЕТТАК і її представнику в Одесі Р. Норенко;
- всім нашим співробітникам, які виконали таку відповідальну роботу в тісній взаємодії з нашими партнерами.
 

Демонтаж підіймача РТ2000

View the embedded image gallery online at:
https://plettac.ua/uk/news#sigProIdca7e786b5e
Виконано демонтаж щоглової піднімальної платформи РТ2000. Підіймач на протязі 10 місяців був в оренді і використовувався на будівельному майданчику для переміщення персоналу і вантажів. Разом з піднімачем був наданий наш оператор який виконував всі роботи з використання та обслуговування підіймача. Демонтаж піднімача на висоту 50 метрів виконаний бригадою з 3 монтажників за 2 робочі зміни.
розборка підіймача РТ2000
 

дивитись інші події Плеттак ...


Вийшов черговий номер plettac point 01/2019 компанії ALTRAD plettac assco " Журнал для будівельних експертів"

В номері представлені наступні теми:

  • ОГЛЯД РИНКУ: "ІНТЕРВ'Ю З RALF DEITENBERG"
  • ПРЕС-РЕЛІЗ: "ЦІ РИШТУВАННЯ БАЧИЛИ СВІТ"
  • Колонка BAUMA 2019
  • Інформація про нові елементах риштування
  • ЦІНОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ 2019

і інші цікаві і корисні матеріали.

 

Подяки

Будівельна група FENIX

 

View the embedded image gallery online at:
https://plettac.ua/uk/news#sigProId5bea4760c1
 

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс