// Оренда підйомників та будівельних риштувань у Києві
plettac FB
 
аренда лесов plettac contur передача в аренду фасадных лесов plettac SL фасадные леса plettac SL в аренде аренда лесов plettac SL прокат фасадных лесов plettac SL фасадные леса в аренде аренда лесов фасадных plettac SL фасадные леса леса plettac SL в аренде
Плеттак > Послуги > Оренда риштування і підйомників

Оренда риштування та підйомників

Якщо Вам негайно потрібні підйомник або риштування будівельні – оренда від Плеттак стане найкращим рішенням. Ця послуга дозволяє багатьом нашим клієнтам використовувати передові технології з Європи за дуже вигідними цінами. Укладаючи договір з Плеттак, Ви отримуєте можливість використовувати надійне сучасне і, найголовніше за все, безпечне обладнання.
Наші фахівці, стосовно до вашого об'єкту, підберуть економічно вигідну систему риштування (оренда швидко себе окупить), розрахують схему конструкції і статичні навантаження. А, можливо, запропонують використати піднімач замість риштування або риштування і підйомник спільно для прийняття швидкого й економічного рішення. Разом із використанням риштування, чи то без нього, оренда підйомників Плеттак – це вигідний та ефективний підхід.

Оренда якісного обладнання на комфортних умовах вирішить Ваші задачі!

На складах Плеттак є достатня кількість елементів будівельного риштування для задоволення потребами проектів будь якої складності. Оренда риштування цілком реально може відбуватися в дуже великих обсягах, незважаючи на тип об'єкта й специфіку застосування. Якщо вести мову про будівельні підйомники – оренда цієї техніки дозволить суттєво оптимізувати Ваш будівельний процес, зробити його якомога більш ефективним і безпечним.
Всі системи риштування Плеттак мають необхідні сертифікати та дозволи для використання в Європі, в тому числі і в Україні. То ж, якщо оренда підйомника (Київ) та риштовання – те, в чому Ви зацікавлені, без сумніві звертайтесь до Плеттак!

Оренда риштування ціни

Оренда риштування ціна якої відповідає європейським стандартам якості обладнання і якості послуг для наших клієнтів. Точний розрахунок статичного навантаження і оптимальний підбір елементів дозволяють (як скульптору) відсікти зайве і отримати те, що дійсно необхідно в роботі, економлячи ваш час і гроші. Вам не доведеться що-небудь доробляти, оскільки ви отримуєте в оренду повністю готову до експлуатації конструкцію.
Вартість оренди складається з комплексу розрахункових параметрів, тому наводимо мінімальну ціну: 0,03 € за 1 м2 на добу.

 

Зараз Ви можете замовити в оренду такі підйомники

оренда будівельного підйомника SC 1300 оренда будівельного підіймача SC 4000
оренда будівельного підйомника PT 2000 оренда будівельного підіймача ZP 2000
 
 

Оренда - передові технології за доступну ціну

 

Акції на будівельне риштовання застосування риштовання Плеттак Оформити замовлення на риштування Плеттак повідомлення про фірму Плеттак

Замовлення на оренду риштування і піднімачів

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс