// Риштування та підйомники: оренда, монтаж, продаж
plettac FB

Риштування будівельні

будівельне риштування

від всесвітньо відомого виробника ALTRAD Plettac assco пропонуємо: системи фасадного і модульного риштовання, вишки пересувні, системи захисту від негоди - дахи модульні, системи сцен і трибун - для проведення заходів, а також великий вибір приладдя, що дозволяє розширити сферу застосування цих систем.
Риштування виготовляються відповідно до міжнародних стандартів якості, підтверджуючи, що безпека, гнучкість і надійність є необхідними показниками в секторі будівельного риштування.

докладніше ...


Підйомники

щоглові підйомники та підйомні платформи

від надійного виробника систем вертикального доступу SCANCLIMBER by Tractel транспортні та робочі платформи, вантажопасажирські будівельні та промислові підйомники. Scanclimber протягом більше 40 років виробляє складні і безпечні підйомні засоби, які відповідають різним вимогам клієнтів без шкоди для безпеки, високої якості і довговічності.
Більшість наших клієнтів - це оренда підйомного обладнання в будівельній галузі. Купівля підйомників частіше виконується будівельними і промисловими підприємствами.

докладніше ...


Огорожі секційні, ворота автоматичні, системи доступу

забори металеві і ворота автоматичні

від одного з провідних постачальників систем захисту HERAS, пропонуємо: огорожі, паркани, ворота, системи доступу та захисту від шуму. Коли мова йде про вашу безпеку, у нас є тільки одна річ на увазі: найкраще її вирішення. Ми завжди працюємо разом з клієнтами, щоб приймати ефективні і оптимальні рішення для ваших конкретних потреб в області безпеки. Для цього ми маємо широкий асортимент виробів, досвід, професійний персонал і індивідуальне обслуговування.

докладніше ...


Монтаж риштування та підйомників, сервісне обслуговування

збірка і доставка риштування та підйомників

тільки ПЛЕТТАК надає послуги з будівельним риштованням і підйомниками, починаючи від проекту до монтажу на ділянці замовника.
Вам достатньо лише надати креслення робочої поверхні і опис завдання для використання лісів або підйомника. Наші інженери, на підставі вашого завдання, виконають розрахунок навантажень і підберуть для вас економічно вигідний оптимальний склад устаткування, який повністю задовольнить ваші потреби.
Всі підйомники на час оренди отримують наше сервісне обслуговування і ремонт в разі необхідності.

докладніше ...


Монтаж тентових конструкцій

монтаж тентових конструкцій

також ПЛЕТТАК виконує монтаж тентових конструкцій: павільйони, шатра і намети.
Наші можливості дозволяють встановлювати тентові конструкції будь-яких розмірів і конфігурацій незалежно від місця їх встановлення.
Для вибору найбільш підходящої для вас як по конструкції так і за зовнішнім виглядом павільйону або шатра ви можете перейти на сайт нашого партнера з постачання та оренди тентових конструкцій - фірма ТЕНТ ПЛЕТТАК.

 


 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс