// Плеттак - послуги риштування та підйомників для будівництва
plettac FB
 

Риштування: монтаж - оренда - продаж

будівельне риштування

від всесвітньо відомого виробника ALTRAD Plettac assco пропонуємо: системи фасадного і модульного риштовання, вишки пересувні, системи захисту від негоди - дахи модульні, системи сцен і трибун - для проведення заходів, а також великий вибір приладдя, що дозволяє розширити сферу застосування цих систем.
Риштування виготовляються відповідно до міжнародних стандартів якості, підтверджуючи, що безпека, гнучкість і надійність є необхідними показниками в секторі будівельного риштування.

докладніше ...


Підйомники: продаж і оренда

щоглові підйомники та підйомні платформи від надійного виробника систем вертикального доступу SCANCLIMBER

транспортні та робочі платформи, вантажопасажирські будівельні та промислові підйомники. Scanclimber протягом більше 40 років виробляє складні і безпечні підйомні засоби, які відповідають різним вимогам клієнтів без шкоди для безпеки, високої якості і довговічності.
Більшість наших клієнтів - це оренда підйомного обладнання в будівельній галузі. Купівля підйомників частіше виконується будівельними і промисловими підприємствами.

докладніше ...


Огорожі, ворота, системи доступу: продаж

забори металеві і ворота автоматичні

від одного з провідних постачальників систем захисту HERAS, пропонуємо: огорожі, паркани, ворота, системи доступу та захисту від шуму. Коли мова йде про вашу безпеку, у нас є тільки одна річ на увазі: найкраще її вирішення. Ми завжди працюємо разом з клієнтами, щоб приймати ефективні і оптимальні рішення для ваших конкретних потреб в області безпеки. Для цього ми маємо широкий асортимент виробів, досвід, професійний персонал і індивідуальне обслуговування.

докладніше ...


Послуги: монтаж риштування та підйомників, сервісне обслуговування

збірка і доставка риштування та підйомників

тільки ПЛЕТТАК надає послуги з будівельним риштованням і підйомниками, починаючи від проекту до монтажу на ділянці замовника.
Вам достатньо лише надати креслення робочої поверхні і опис завдання для використання лісів або підйомника. Наші інженери, на підставі вашого завдання, виконають розрахунок навантажень і підберуть для вас економічно вигідний оптимальний склад устаткування, який повністю задовольнить ваші потреби.
Всі підйомники на час оренди отримують наше сервісне обслуговування і ремонт в разі необхідності.

докладніше ...


Послуги: монтаж тентових конструкцій

монтаж тентових конструкцій

також ПЛЕТТАК виконує монтаж тентових конструкцій: павильйони, шатри і намети.
Наші можливості дозволяють встановлювати тентові конструкції будь-яких розмірів і конфігурацій незалежно від місця їх встановлення.
Для вибору найбільш підходящої для вас як по конструкції так і за зовнішнім виглядом павільйону або шатра ви можете перейти на сайт нашого партнера з постачання та оренди тентових конструкцій - фірма ТЕНТ ПЛЕТТАК.

 


 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс