// Риштування та підйомники: оренда, монтаж, продаж

Plettak

plettac FB

Риштування будівельні

будівельне риштування

від всесвітньо відомого виробника ALTRAD Plettac assco пропонуємо: системи фасадного і модульного риштовання, вишки пересувні, системи захисту від негоди - дахи модульні, системи сцен і трибун - для проведення заходів, а також великий вибір приладдя, що дозволяє розширити сферу застосування цих систем.
Риштування виготовляються відповідно до міжнародних стандартів якості, підтверджуючи, що безпека, гнучкість і надійність є необхідними показниками в секторі будівельного риштування.

докладніше ...


Підйомники

щоглові підйомники та підйомні платформи

від надійного виробника систем вертикального доступу SCANCLIMBER by Tractel транспортні та робочі платформи, вантажопасажирські будівельні та промислові підйомники. Scanclimber протягом 40 років виробляє складні і безпечні підйомні засоби, які відповідають різним вимогам клієнтів без шкоди для безпеки, високої якості і довговічності.
Більшість наших клієнтів - це орендатори підйомного обладнання в будівельній галузі. Купівля підйомників частіше виконується великими будівельними і промисловими підприємствами.

докладніше ...


Огорожі секційні, ворота автоматичні, системи доступу

забори металеві і ворота автоматичні

від відомого постачальника систем захисту HERAS, пропонуємо: огорожі, паркани, ворота, системи доступу та захисту від шуму. Коли мова йде про вашу безпеку ми пропонуємо найкращі рішення. Намагаємося завжди працювати разом з клієнтами, щоб приймати ефективні і оптимальні рішення для ваших конкретних потреб в області безпеки. Для цього ми маємо широкий асортимент виробів, досвід, професійний персонал і індивідуальне обслуговування.

докладніше ...


Монтаж риштування та підйомників, сервісне обслуговування

збірка і доставка риштування та підйомників

ПЛЕТТАК надає послуги з будівельним риштованням і підйомниками, починаючи від проекту до монтажу на ділянці замовника.
Вам достатньо лише надати креслення робочої поверхні і завдання для використання риштування або підйомника. Наші інженери виконають розрахунок навантажень і підберуть економічно вигідний оптимальний склад устаткування, який повністю задовольнить ваші потреби.
Всі підйомники на час оренди отримують наше сервісне обслуговування і ремонт.

докладніше ...


Монтаж тентових конструкцій

монтаж тентових конструкцій

ПЛЕТТАК виконує монтаж тентових конструкцій: склади, павільйони, шатра і намети.
Наші можливості дозволяють встановлювати металеві конструкції будь-яких розмірів і конфігурацій незалежно від місця їх встановлення.
Для вибору необхідної для вас конструкції як за розмірами так і за зовнішнім виглядом павільйону або складу ви можете перейти на сайт нашого партнера з постачання та оренди тентових конструкцій - ТЕНТ ПЛЕТТАК.

 


 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс