// Про нас
plettac FB
b_200_0_16777215_00_images_Firma_firma_3bf.png b_200_0_16777215_00_images_Firma_firma_4bf.png
Плеттак > Фірма > Про нас

Про нас

Плеттак однією з перших в Україні зайнялася постачанням і сервісом будівельного риштовання європейської якості. В 1997 році система риштовання plettac assco була поставлена ​і змонтована в Україні. Справжній успіх прийшов менш ніж за 3 роки, коли наші фахівці успішно здійснили проект зі зведення конструкції риштовання на висоту 97 метрів! Такого ніхто не робив до нас, та й сьогодні знайдеться не багато компаній здатних виконати монтаж такої складності.

Плеттак - 20 років!
За 20 років в Україні фірма змогла провести сотні проектів і зібрати понад 12 мільйонів квадратних метрів риштування і ще більше було передано в оренду. Продано сотні тонн різних типів риштовання.
Наведемо перелік найбільш значущих і відомих проектів: Києво-Печерська Лавра, Львівська національна опера, Мандарин Плаза, центральний залізничний вокзал в Києві, Собор Святого Володимира в Херсонесі, Магелан на Теремках, банк Аркада, 100 метрова висотка на Г. Тимофєєвої, Собор Святого Миколая на Бехтерівській, Мегамакс на Шулявці, храм Мормонів на Окружній, готель Ренесанс, Будинок Профспілок на Майдані, ЦУМ на Хрещатику.

Надалі, Плеттак освоїла поставку підйомників scanclimber і інших виробників з Європи та розпочала надавати комплексні послуги з оренди, установці і ремонту щоглових підйомників різних типів.
Сьогодні ми можемо пишатися нашими успіхами. Ось деякі з них: Океан Плаза, Будинок Профспілок, готель Спорт, Міністерство Інфраструктури, Києво-Печерська Лавра, посольство Німеччини.

Клієнти, які купують або орендують будівельне риштування і підйомники, в більшості задоволені якістю наших послуг. Про це свідчить те, що більшість наших клієнтів стають постійними замовниками на протязі багатьох років. Але в колективі Плеттак завжди живе дух прагнення до ще більших досягнень. Для цього наш персонал безперервно працює над рішеннями щодо забезпечення безпеки людей, що працюють на висоті. Цьому сприяють регулярні тренінги та курси, що підтверджують високі професійні навички наших працівників.

Правління та персонал - це одна команда, яка працює в тісній співпраці. Підтвердженням тому є висока мотивація персоналу, що служить причиною неухильного зростання Плеттак. Фірма постійно працює над підвищенням кваліфікації своїх співробітників, які забезпечують її розвиток.


Щоб Ви змогли оцінити серйозність наших пропозицій, пропонуємо наших найцікавіших проектів.

 
 
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс