// Інформація
plettac FB
прапор Плеттак
Плеттак > Інформація

Інформація

ПЛЕТТАК пропонує не просто продаж та оренду будівельних риштувань і підйомників. Ми виконуємо оптимізацію вирішення Ваших потреб, пропонуючи найбільш надійний і безпечний, а також економічно вигідний для Вас варіант. Для цього у нас достатньо досвідчених фахівців.
Наш представник завжди готовий прибути до Вас в офіс або на робочу площадку для обговорення умов продажу або оренди будівельних риштувань або підйомників, систем огорож - парканів та воріт, в залежності від Ваших потреб. Фахівці ПЛЕТТАК розрахують оптимальну конструкцію і тип обладнання або оснащення, а також виконають статичні розрахунки. Це дозволить Вам значно знизити витрати на придбання або оренду обладнання, оскільки Ви отримуєте тільки те, що необхідно для роботи - високої якості і з тривалим терміном експлуатації.

У разі оренди риштувань та/або підйомників, ПЛЕТТАК надає повний комплекс послуг: від розробки проекту рішення поставленої задачі до її реалізації: доставка і монтаж обладнання на робочому майданчику замовника. Крім того, за домовленістю сторін, ми виконуємо обслуговування орендованого Вами обладнання на робочому майданчику. Іншими словами, ми забезпечуємо безперебійну і безпечну роботу устаткування в період усього терміну оренди.

Незалежно від місця знаходження клієнта, ми завжди поруч з вами. Наші послуги завжди доступні і відкриті.

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс