// Замовити монтаж риштування і підйомників, Україна (Київ)
plettac FB
plettac SLсборка фасадных лесов plettac SLустановка лесов plettac SLсборка модульных лесов plettac conturмодульные леса plettac conturстроительные леса и подъемникилеса и подъемники
Плеттак > Послуги > Монтаж риштування і підйомників

Монтаж риштування і підйомників

Будь-яка робота, що пов’язана з безпекою людей, повинна виконуватися виключно фахівцями, які мають відповідні навички та кваліфікацію, що підтверджуються органами Промислової безпеки України. Наші монтажники мають відповідний допуск на монтаж риштування та монтаж будівельних підйомників.

Користаючись послугами з монтажу від Плеттак, Ви отримуєте в роботу наднадійну конструкцію риштування з гарантованою безпекою. Крім того, Плеттак пропонує монтаж будівельних підйомників, який завершується перевіркою працездатності всіх систем, в тому числі і один з головних елементів система безпеки - гальмівний прилад на випадок зриву кабіни чи відключення напруги.

Маєте риштування або підйомник - звертайтеся за монтажем до професіоналів!

Виконуючи монтаж підйомників і риштування (Київ) власними силами, ми цілком відповідаємо за надійність і безпеку подальшого використання обладнання.

Досвід виконання монтажних робіт фірми Плеттак не обмежується житловими і адміністративними об'єктами. У нашому реєстрі знаходиться велика кількість історичних і культових споруд, а також об'єктів сфери промисловості та енергетики. Замовляйте в нас якісний монтаж риштування – ціна справді відповідає якості товару.

Виконуємо наступні монтажні роботи:

  • Монтаж риштування
  • Монтаж підйомників
  • Встановлення огородження: паркани, ворота, хвіртки
  • Складання каркасно-тентових конструкцій: шатра, павільйони, склади, ангари


Перегляд проектів з монтажу риштування Плеттак


Замовлення на монтажні роботи

<

Компанія ПЛЕТТАК пропонує монтаж підйомників і риштування дешево, надійно та з гарантією подальшої безпеки працівників. Такі роботи виконуються в погодженні з нормами Промислової безпеки України. Всі фахівці в нашому штаті мають відповідну освіту. Несемо 100% відповідальність за експлуатаційні можливості обладнання та здоров’я робітників.

Монтаж будівельних підйомників: Київ ціна приємно дивує

Ми не лише встановлюємо будівельну техніку – здійснюємо абсолютний контроль її працездатності. На випадок аварійної ситуації на підіймачах передбачена додаткова гальмівна система, що зводить ризик зриву кабіни.

На монтаж риштування і підйомників ціна у нас доступна – пропонуємо суттєві знижки при замовленні. Гарантуємо ряд позитивів від співпраці:

  • Виконання монтажних робіт у чітко визначені терміни;
  • Професіоналізм та ввічливість співробітників;
  • Монтування згідно умов безпечної експлуатації;
  • Надання послуг не тільки будівельникам – промислові об’єкти теж обслуговуються.

Щоб замовити монтаж риштування і підйомників, не потрібно багато часу: на сайті розроблений найпростіший алгоритм онлайн-заявок.

Чи варто розраховувати на монтаж риштування і підйомників швидко?

В нашій команді достатня кількість спеціалістів, аби не затягувати з виконанням замовлень. Майстри мають допуск для діяльності на об’єктах будівництва, промисловості та енергетики. В портфелі товариства – десятки вдалих проектів, якими пишаємося і ми, і колишні замовники.

Замовити монтаж риштування і підйомників Київ має змогу цілодобово – пишіть безпосередньо на онлайн-ресурсі чи на поштову скриньку. Реагуємо завжди оперативно.

Як замовити монтаж підйомників і риштування, Київ: ціна та наші гарантії

Вартість послуг встановлюється індивідуально. В жодному разі не претендуємо на захмарні прибутки, тому цінова політика ТОВ є лояльною для клієнтів. Люди, що до нас звертаються, отримують бажану послугу без зволікань. Крім того, можемо гарантувати: обладнання стовідсотково відповідатиме найжорсткішим стандартам.

У нас також можна замовити монтаж парканів, тимчасових споруд, воріт, хвірток. Встановлюємо склади, ангари та тентові павільйони. Працюємо і з бізнес-структурами, і з приватними особами. Укладаємо договір та дотримуємося всіх його пунктів.

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс