// Замовити монтаж риштування і підйомників, Україна (Київ)
plettac FB
plettac SLсборка фасадных лесов plettac SLустановка лесов plettac SLсборка модульных лесов plettac conturмодульные леса plettac conturстроительные леса и подъемникилеса и подъемники
Плеттак > Послуги > Монтаж риштування

Монтаж риштування і підйомників

Будь-яка робота, що пов’язана з безпекою людей, повинна виконуватися виключно фахівцями, які мають відповідні навички та кваліфікацію, що підтверджуються органами Промислової безпеки України. Наші монтажники мають відповідний допуск на монтаж риштування та монтаж будівельних підйомників.

Користаючись послугами з монтажу від Плеттак, Ви отримуєте в роботу наднадійну конструкцію риштування з гарантованою безпекою. Крім того, Плеттак пропонує монтаж будівельних підйомників, який завершується перевіркою працездатності всіх систем, в тому числі і один з головних елементів система безпеки - гальмівний прилад на випадок зриву кабіни чи відключення напруги.

Маєте риштування або підйомник - звертайтеся за монтажем до професіоналів!

Виконуючи монтаж підйомників і риштування (Київ) власними силами, ми цілком відповідаємо за надійність і безпеку подальшого використання обладнання.

Досвід виконання монтажних робіт фірми Плеттак не обмежується житловими і адміністративними об'єктами. У нашому реєстрі знаходиться велика кількість історичних і культових споруд, а також об'єктів сфери промисловості та енергетики. Замовляйте в нас якісний монтаж риштування – ціна справді відповідає якості товару.

Виконуємо наступні монтажні роботи:

  • Монтаж риштування
  • Монтаж підйомників
  • Встановлення огородження: паркани, ворота, хвіртки
  • Складання каркасно-тентових конструкцій: павільйони, склади, ангари


Перегляд проектів з монтажу риштування Плеттак


Замовлення на монтажні роботи

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс