// Замовити монтаж підйомника, підвісного риштування
plettac FB
 
plettac SLсборка фасадных лесов plettac SLустановка лесов plettac SLсборка модульных лесов plettac conturмодульные леса plettac conturстроительные леса и подъемникилеса и подъемники
Плеттак > Послуги > Монтаж риштування і підйомників

Монтаж риштування і підйомників

Будь-яка робота, що пов’язана з безпекою людей, повинна виконуватися виключно фахівцями, які мають відповідні навички та кваліфікацію, що підтверджуються органами Промислової безпеки України. Наші монтажники мають такий допуск на проведення монтажу риштування і підйомників.

Використовуючи послуги з монтажу від Плеттак, Ви отримуєте в роботу риштування будівельні наднадійної конструкції з гарантованою безпекою. Крім того, Плеттак пропонує монтаж підйомників, який завершується перевіркою працездатності всіх систем, не є виключенням і система безпеки.

Маєте риштування або підйомник - довірте монтаж професіоналам!

Виконуючи монтаж підйомників і риштування (Київ) власними силами, ми цілком відповідаємо за надійність і безпеку подальшого використання обладнання.

Досвід виконання монтажних робіт Плеттак не обмежується житловими і адміністративними об'єктами. У нашому реєстрі знаходиться велика кількість історичних і культових споруд, а також об'єктів сфери промисловості та енергетики. Замовляйте в нас якісний монтаж риштування – ціна є ідеально прийнятною.

Виконуємо монтаж конструкцій

  • Риштування будівельне
  • Підйомники щоглові
  • Огородження: паркани, ворота, хвіртки
  • Конструкції тентових павільйонів


Перегляд проектів з монтажу риштування Плеттак


Замовлення на монтаж риштування і підйомників

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс