// Риштування фасадні - застосування
plettac FB
 
Плеттак > Риштування фасадні - застосування

Риштування фасадні - застосування

Ви самі зможете переконатися, що фасадні риштування Плеттак - це саме те, що найбільш вигідно для проведення самих різних робіт на фасадах будівель. Їх конструкція спеціально розроблена для покриття великих площ будівель, забезпечуючи максимальну швидкість складання. Замовляючи риштування в Плеттак, Ви отримуєте розрахунок оптимальної схеми монтажу і розрахунок статичних навантажень конструкції. Також Ви можете замовити монтаж конструкції риштування і монтажники Плеттак виконають це замовлення швидко і якісно.
Ми завжди цінуємо вибір наших клієнтів.


Складання риштовання на фасаді будинку, Київ

Якісний ремонт фасаду стародавньої споруди неможливий без застосування фасадного риштування. Найкращим рішенням став вибір риштовання Plettac SL, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку при роботі з фасадами.
Бригада монтажників Плеттак з 5-ти чоловік встановила риштування площею 1572 кв.м за 5 робочих днів. У конструкції використані елементи для впорядкування трьох арок для переміщення людей і транспорту у двір будинку. З боку вулиці риштовання повністю закрите захисною сіткою, що захищає перехожих від сторонніх предметів і будівельного сміття.

 

Складання фасадного риштування на житловому будинку, Київ

Для встановлення утеплення фасаду при будівництві житлового будинку зібрана конструкція з фасадного риштування plettac SL70. Риштовання охоплює практично всю поверхню фасаду будівлі.
Площа підмостків складає біля 2000 квадратних метрів, а висота 34 метри.

 

Монтаж риштування на терасі висотки, Київ

Для облаштування тераси однієї висотки Києва монтажниками Плеттак зібрано конструкцію із фасадного риштування на висоті близько 50 метрів. Частина конструкції, як видно на фото, знаходиться в безопорному положенні, що можливо при використанні риштування plettac SL. І хоча конструкція по об'єму незначна, складність її полягає не тільки в необхідності використання риштовання, що дозволяють будувати "навісні" конструкції, але і у наявності кваліфікованого персоналу, здатним вміло і безпечно збирати такі конструкції.

Фасад будівлі Профспілок, Київ / понад 10000 м2

 

Монтаж фасадного риштування для ремонту фасаду на висоту 32 м
Основна складність монтажу полягала у монтажі виступаючої площадки під дахом шириною 4 м на висоті 30 метрів.

 

Подяка від клієнта

Будівельна група FENIX

 

 
 

Фасад будівлі Готелю на бульварі Шевченко, Київ / 1530 м2

 

Монтаж фасадного будівельного риштовання для ремонту фасаду.
При монтажі необхідно було розрахувати "проходження балконів", а також "проходження карнизів" для виходу конструкції над площиною даху. Розмір конструкції склав 35 метрів заввишки та 45 метрів в ширину.

 

Фасад будівлі ЦУМу, Київ / 2080 м2

 

Монтаж будівельного риштування під влаштування фасаду ЦУМу (вул.Хрещатик) на парапеті. Парапет довжиною 95 м і шириною 1,14 м на висоті 30 м(!). Розміри конструкції склали 280 кв.м і 420 кв.м.
На центральному фасаді зібрана конструкція 1380 кв.м. риштувань plettac SL70 (висота 46 м) з урахуванням виступаючих частин фасаду.

 

Будівлі шкіл та дитсадків / риштування: 10000 м2

 

Оренда будівельного риштування plettac SL для проведення фасадних робіт.

 

Підвісна конструкція / риштування: 240 м2, монтаж на висоті 65 м

 

Монтаж підвісної конструкції з будівельного риштовання plettac SL для встановлення вітражів на верхніх поверхах.
 

Дзвіниця Лаврська / риштування: 5000 м2, найвища відмітка монтажу 96 м

 

Один з найскладніших монтажів риштування для проведення реставрації головної дзвіниці Печерської Лаври. Монтаж виконувалися восени та взимку(!) на висоті від 20 до 96 м. Баня дзвіниці була оздоблена дерев'яним каркасом на який встановлена спеціальна захисна плівка. Це забезпечило комфортні умови праці для працівників реставрації. Для підйому вантажів та людей змонтований підйомник SC1300.
 

Будівля банку / риштування: 8500 м2

 

Збірка конструкції будівельного риштування plettac SL для проведення фасадних робіт. Наявність різних допоміжних елементів дозволила зібрати конструкцію, яка змогла забезпечити комфортний доступ до всіх елементів фасаду.
 

Покровський монастир / риштування: 2400 м2, найвища точка монтажу 60 м

 

Ремонт бань Микольского собору був виконаний завдяки зведенню унікальної конструкції з риштування plettac-assco. Складна об'ємна конструкція вагою більше 30 тонн була змонтована на металевих балках, встановлених біля основи головної бані.
 

Мандарин Плаза / риштування: 8000 м2, найвища точка монтажу 85 м

 

Монтаж більшості конструкції будівельного риштування виконувався з консольних підстав на висоті 30 м. Різноманітна конфігурація фасаду будівлі вимагала від робітників професійних навичок збірки будівельного риштування.

 
 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс