// Риштування фасадні - застосування
plettac FB
Плеттак > Риштування фасадні - застосування

Застосування риштування на фасаді

Ви самі зможете переконатися, що риштування фасадні Плеттак - це саме те, що найбільш вигідно для проведення самих різних робіт на фасадах будівель. Їх конструкція спеціально розроблена для покриття великих площ будівель, забезпечуючи максимальну швидкість складання. Замовляючи риштування в Плеттак, Ви отримуєте розрахунок оптимальної схеми монтажу і розрахунок статичних навантажень конструкції. Також Ви можете замовити складання конструкції і монтажники Плеттак виконають це замовлення швидко і якісно.
Ми завжди цінуємо вибір наших клієнтів.


Риштування на даху будівлі - 300 м2

Складання конструкції з риштування на двосхилому даху будівлі (ремонт покрівлі) не створило проблем для наших монтажників. Чому? Тому, що в цьому випадку ми використовували "похилі" підстави для риштування (дивіться на фото). І ще - наявність маніпулятора на машині з якою були доставлені елементи риштування дозволило виконати вивантаження безпосередньо на дах будівлі.
ЗАМОВЛЯЙТЕ БУДІВЕЛЬНЕ РИШТУВАННЯ В ПЛЕТТАК і ВИ ТАКОЖ зможемо використовувати НАШІ ПЕРЕВАГИ!
 

Використання риштування Плеттак в промисловості - 3000 м3

Замовлення на модульне риштування Плеттак від кампанії Нібулон, місто Миколаїв.
Точний розрахунок кількості та розрахунок навантаження дозволили забезпечити швидке постачання і монтаж риштування Плеттак на одне з найбільших підприємств України - Нібулон.
Проста та легка технологія складання риштування дозволила встановити конструкцію об'ємом  30000 куб. метрів за 5 днів бригадою з 6 чоловік. Монтаж виконувався в трюмі судна компанії Нібулон, що при доволі високій температурі повітря спричиняло певні складності.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ В ПЛЕТТАК і Ви ТАКОЖ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО НАШІ ПЕРЕВАГИ!
 

Використання риштування Плеттак 2500 м2

оренда фасадного риштування Плеттак
Чергове замовлення на оренду риштування ПЛЕТТАК - загальна площа риштування 2500 квадратних метрів.
Після розрахунку замовлення та укладення договору виконується доставляння риштування на об'єкт замовника. Розвантаження риштування виконується власним маніпулятором, що дозволяє заощадити кошти на використанні крану.
Технологія складання конструкції доволі проста і зрозуміла, тому замовник може виконувати монтаж самостійно при наявності певного досвіду. При більш складних умовах монтажу замовник може скористатися послугами Плеттак.
ЗАМОВЛЯЙТЕ РИШТУВАННЯ В ПЛЕТТАК І МИ ПОЗБАВИМО ВАС ЗАЙВОГО КЛОПОТУ!

Використання фасадного риштування Плеттак, 450 м2

Передано в прокат фасадне риштування plettac SL, що використовувалось для ремонтних робіт на фасаді будівлі посольства Австрії.
Загальний обсяг конструкції складає 450 квадратних метрів.
Технологія складання фасадного риштування Плеттак настільки проста і логічна, що монтаж може виконуватися силами самого орендаря.
На більш складних ділянках необхідно використовувати професійні бригади монтажників які надає Плеттак.
 

Продовження монтажу риштування plettac SL, 3000 м2 (всього 4800)

оренда будівельного риштування Плеттак
Поновлення монтажу риштування plettac SL під фасадні роботи на нежилому будинку по вул. Московській. Зараз встановлено більше 3000 квадратних метрів. Надалі площа конструкції буде збільшена до 4800 м2.
На відео видно як виконується монтаж риштування з використанням електролебідки для подачі матеріалу на верхній ярус. Це дозволяє значно скоротити час монтажу і кількість робітників, а значить скоротити матеріальні витрати.

Початок складання фасадного риштування plettac SL, 700 м2

монтаж фасадного риштування Плеттак
Почато монтаж риштування plettac SL для проведення фасадних робіт на нежитловому будинку по вулиці Московська. На сьогодні вже змонтовано 700 квадратних метрів. В майбутньому площина конструкції буде збільшена до 4000 квадратних метрів.
На відео помітно що монтаж риштування проводиться безпосередньо "з коліс": це стало можливо завдяки простій і логічній технології монтажу будівельного риштування Плеттак.
риштування будівельне монтаж Плеттак

Складання риштування Плеттак, 10000 м2

Видано в оренду риштування фасадне plettac SL. Риштування використовується для проведення фасадних робіт на будівельних майданчиках забудовника.
Загальний обсяг конструкції риштування складає 10000 квадратних метрів.
Важливо! Монтаж риштування виконано силами самого орендаря. Навіть при наявності деяких труднощів при складанні конструкції, маємо запевнити, що на нескладних фасадах орендарі можуть використовувати власні сили при наявності певного досвіду у складанні риштування.
В інших випадках необхідно використовувати професійні бригади монтажників які надає Плеттак.
риштування оренда Плеттак

Складання риштовання на фасаді будинку, Київ

Якісний ремонт фасаду стародавньої споруди неможливий без застосування фасадного риштування. Найкращим рішенням став вибір риштовання Plettac SL, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку при роботі з фасадами.
Бригада монтажників Плеттак з 5-ти чоловік встановила риштування площею 1572 кв.м за 5 робочих днів. У конструкції використані елементи для впорядкування трьох арок для переміщення людей і транспорту у двір будинку. З боку вулиці риштовання повністю закрите захисною сіткою, що захищає перехожих від сторонніх предметів і будівельного сміття.

 

Складання фасадного риштування на житловому будинку, Київ

Для встановлення утеплення фасаду при будівництві житлового будинку зібрана конструкція з фасадного риштування plettac SL70. Риштовання охоплює практично всю поверхню фасаду будівлі.
Площа підмостків складає біля 2000 квадратних метрів, а висота 34 метри.

 

Застосування риштування на терасі висотки, Київ

Для облаштування тераси однієї висотки Києва монтажниками Плеттак складено конструкцію із фасадного риштування на висоті близько 50 метрів. Частина конструкції, як видно на фото, знаходиться в безопорному положенні, що можливо при використанні риштування plettac SL. І хоча конструкція по об'єму незначна, складність її полягає не тільки в необхідності використання риштовання, що дозволяють будувати "навісні" конструкції, але і у наявності кваліфікованого персоналу, здатним вміло і безпечно збирати такі конструкції.

 

Фасад будівлі Профспілок, Київ / понад 10000 м2

Монтаж фасадного риштування для ремонту фасаду на висоту 32 м
Основна складність монтажу полягала у монтажі виступаючої площадки під дахом шириною 4 м на висоті 30 метрів.

 

Подяка від клієнта

Будівельна група FENIX

Монтаж фасадного риштування для ремонту фасаду на висоту 32 м
Основна складність монтажу полягала у монтажі виступаючої площадки під дахом шириною 4 м на висоті 30 метрів.

Фасад будівлі Готелю на бульварі Шевченко, Київ / 1530 м2

Монтаж фасадного будівельного риштовання для ремонту фасаду.
При монтажі необхідно було розрахувати "проходження балконів", а також "проходження карнизів" для виходу конструкції над площиною даху. Розмір конструкції склав 35 метрів заввишки та 45 метрів в ширину.

 

Фасад будівлі ЦУМу, Київ / 2080 м2

Монтаж будівельного риштування під влаштування фасаду ЦУМу (вул.Хрещатик) на парапеті. Парапет довжиною 95 м і шириною 1,14 м на висоті 30 м(!). Розміри конструкції склали 280 кв.м і 420 кв.м.
На центральному фасаді зібрана конструкція 1380 кв.м. риштувань plettac SL70 (висота 46 м) з урахуванням виступаючих частин фасаду.

 

Будівлі шкіл та дитсадків / риштування: 10000 м2

Оренда будівельного риштування plettac SL для проведення фасадних робіт.

 

Підвісна конструкція / риштування: 240 м2, монтаж на висоті 65 м

 

Монтаж підвісної конструкції з будівельного риштовання plettac SL для встановлення вітражів на верхніх поверхах.
 

Дзвіниця Лаврська / риштування: 5000 м2, найвища відмітка монтажу 96 м

 

Один з найскладніших монтажів риштування для проведення реставрації головної дзвіниці Печерської Лаври. Монтаж виконувалися восени та взимку(!) на висоті від 20 до 96 м. Баня дзвіниці була оздоблена дерев'яним каркасом на який встановлена спеціальна захисна плівка. Це забезпечило комфортні умови праці для працівників реставрації. Для підйому вантажів та людей змонтований підйомник SC1300.
 

Будівля банку / риштування: 8500 м2

 

Збірка конструкції будівельного риштування plettac SL для проведення фасадних робіт. Наявність різних допоміжних елементів дозволила зібрати конструкцію, яка змогла забезпечити комфортний доступ до всіх елементів фасаду.
 

Покровський монастир / риштування: 2400 м2, найвища точка монтажу 60 м

 

Ремонт бань Микольского собору був виконаний завдяки зведенню унікальної конструкції з риштування plettac-assco. Складна об'ємна конструкція вагою більше 30 тонн була змонтована на металевих балках, встановлених біля основи головної бані.
 

Мандарин Плаза / риштування: 8000 м2, найвища точка монтажу 85 м

 

Монтаж більшості конструкції будівельного риштування виконувався з консольних підстав на висоті 30 м. Різноманітна конфігурація фасаду будівлі вимагала від робітників професійних навичок збірки будівельного риштування.

 
 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс