// Чому саме Плеттак
plettac FB
Плеттак > Блог > Чому саме Плеттак

Риштування повинні відповідати основним вимогам: достатня кількість риштовання для реалізації великих замовлень і відповідних логістичних завдань. Маючи в своєму розпорядженні бригаду професійних складальників будівельного риштування і близько 200 тисяч квадратних метрів риштовання, Плеттак має всі можливості для вирішення найскладніших завдань.

Наші співробітники щодня працюють на численних цивільних і промислових об'єктах, несучи відповідальність за виконання конкретних запитів замовників. Накопичений досвід перейшов в бізнес процеси фірми через систему управління, яка становить основу надійного, швидкого і безпечного надання послуг відповідно до міжнародних правил безпеки (ISO сертифікат). Технологія виробництва будівельного риштовання plettac-assco визначається в тісній співпраці менеджерів заводу-виробника і будівельників. Це якість, що підтверджується сертифікацією SCC/SGU.

Сучасні технології, різноманітність архітектурних форм і специфіка об'єктів будівництва вимагають не тільки достатньої кількості риштування, а й гнучкості і різноманітності використовуваних конструкцій. Наприклад, для цивільних і промислових ділянок потрібні зовсім різні системи риштовання. А спільне використання будівельного риштування з підйомниками і ліфтами дозволяє значно прискорити терміни проведення робіт, а значить скоротити витрати. Плеттак володіє різними системами будівельного і промислового риштовання і підйомниками для швидкісного переміщення вантажів і людей. Наявність мобільних конструкцій риштовання робить можливим швидко і легко виконувати роботи пов'язані з частою зміною робочої ділянки як всередині приміщення так і під відкритим небом.

Плеттак також відкриває великі можливості для забудовників в організації захисту периметра як приватних так і громадських ділянок, пропонуючи широкий вибір сучасних секційних огорож і автоматичних воріт. Плеттак надає своїм замовникам можливість обладнання висотних будівель підвісними стаціонарними і тимчасовими пристроями обслуговування фасадів. Це можуть бути підвісні кабіни, що пересуваються по монорельсу або підвісні люльки з машинами на даху будівлі.

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс