// Блог
plettac FB
Плеттак > Блог > Нові елементи риштовання plettac assco > Кронштейн B32 для ніш plettac SL

Історія проектування, виготовлення і розвитку систем будівельного риштовання plettac assco налічує понад 100 років. Ще в далекому 1906 році фірма Arnholdt розпочала однієї з перших в світі розробку і виробництво підмостків для будівництва.
Останні 23 роки цей бізнес належить ALTRAD Group, який володіє безліччю дочірніх підприємств по всьому світу. Сьогодні системами риштовання займається ALTRAD plettac assco GmbH, яка входить до складу групи ALTRAD.
Інноваційні технології і безперервний розвиток в фасадних, модульних і мобільних систем риштовання є основними характеристиками робіт, що виконує ALTRAD plettac assco GmbH.

ПЛЕТТАК є офіційним представником ALTRAD plettac assco GmbH і пропонує економічні і гнучкі системи риштування для всіх ваших потреб, а також інші послуги: оренда і складання риштовання, розрахунок статичних навантажень і доставка на об'єкт замовника.

Забезпечення безпеки і обслуговування системами риштовання - наше кредо.

 

Наявність великої кількості всіх видів риштовання на складі, а також професійних бригад по складанню риштування, дозволяє ПЛЕТТАК використовувати індивідуальні рішення для кожного проекту. Кожен проект будівельного риштовання вирішує свої власні унікальні завдання. Спеціалізовані будівельні риштування об'єднують стандартизовані елементи з конкретними конструкціями. Наші рішення ґрунтуються на багаторічному досвіді та сталий розвиток.
Нижче ми розглянемо декілька основних напрямків застосування систем будівельного риштовання plettac assco.

 

Будівлі
Найбільш часто в будівництві використовуються системи фасадного риштовання. Особливі проблеми виникають у зв'язку з великими площами, наявністю ніш, карнизів або балконів. Економічні переваги можуть бути досягнуті шляхом об'єднання різних систем риштування з альтернативними системами, такими як підйомники і лебідки.
Детальніше...

Мости
Реконструкція, яка виконується на мостах завжди є винятковим проектом в усіх відношеннях. Іноді для того щоб уникнути перешкоди руху по мосту складальні роботи виконуються з плавучих понтонів. Безліч різних мостових конструкцій для автомобільних, залізничних або водних переходів все частіше вимагають наявності унікального риштовання.
Детальніше...

Вежі
Вежі висотою 100 метрів і більше над землею - ось параметри надзвичайного проекту по реконструкції висотних веж. Інженери по статиці обчислюють вітрове навантаження, в той час як складальники риштовання повинні мати досвід робіт на великій висоті, а робочі вміли виготовляти спеціальні несучі консолі. Нарешті, конструкція з риштовання закривається пилозахисним брезентом для захисту навколишнього середовища.
Детальніше...

Модульна покрівля
Тимчасова покрівля часто збирається на будівельних майданчиках для забезпечення захисту від вітру і негоди. Обшивка сталевого алюмінієвого профілю розміщується поверх риштування, щоб захистити ділянку від дощу, снігу та вітру. За бажанням, дах може бути відкритий і закритий електрично (рейкова система) в інтересах більшої ефективності складання і зниження витрат, щоб громіздкий матеріал був вставлений через відкритий дах.
Детальніше...

Сцени та трибуни
Облаштувати майданчик для проведення заходу (громадського, приватного або спортивного) буде для вас звичайною справою: досить до системи модульного риштування plettac assco додати кілька елементів. Для побудови трибун - це модулі з пластиковими відкидними сидіннями, а для сцени - кілька елементів облаштування сценічного майданчика.
Детальніше...

За підтримки сучасного програмного забезпечення технічні фахівці Плеттак можуть розрахувати структуру і вимоги до конструкції риштовання відповідно до останніх технічних розробок.

Риштування повинні відповідати основним вимогам: достатня кількість риштовання для реалізації великих замовлень і відповідних логістичних завдань. Маючи в своєму розпорядженні бригаду професійних складальників будівельного риштування і близько 200 тисяч квадратних метрів риштовання, Плеттак має всі можливості для вирішення найскладніших завдань.

 
 
риштування рамної конструкції
риштування для промисловості
пересівні вишки, тури
Підйомники щоглові
Системи огорож
Ворота всіх видів
Підвісні платформи і люльки
Оренда + Монтаж + Сервіс